Білгород-Дністровська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27 грудня 2017 року № 1094, розпорядження голови Білгород-Дністровської районної ради від 23 вересня 2021 року № 53/2021-р «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради»:

Білгород-Дністровська районна рада оголошує про початок створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород-Дністровської районної ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи охорони здоров’я становить шість осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • представники органу управління;
  • ·       представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • ·       представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • Наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • Накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • Наявність конфлікту інтересів

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати до Білгород-Дністровської районної ради за адресою м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, каб. № 32.

       Пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення по 09 жовтня 2021 року (включно).