Білгород-Дністровська районна рада розглянула колективне звернення мешканців сіл Абрикосове, Привітне та Вигон

До голови Білгород –Дністровської районної ради Григорія Мельниченко надійшло колективне звернення від мешканців сіл Абрикосове, Привітне та Вигон щодо вжиття заходів щодо приведення в належний стан сміттєзвалища та дороги, яка веде до нього.

За дорученням Григорія Мельниченко, радник голови районної ради Василь Вєлков

та заступник голови районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич провели робочу нараду з даного питання. У нараді взяли участь заступник міського голови Андрій Криштопов, Шабівський сільський голова  Павло Павленко, заступник голови Білгород – Дністровської райдержадміністрації Тетяна Домчинська, т.в.о.керівника КП «Автотранссервіс» Володимир Петров, депутат Шабівської сільської ради Запопадна Наталія.

Голова Шабівської ОТГ та заступник Білгород-Дністровського міського голови вирішили спільно силами комунальних підприємств організувати прибирання узбіччя дороги, яка веде до сміттєзвалища, будуть придбані сітки для накриття сміття при транспортуванні на тракторних причепах, також буде проведено спланування дороги.

На наступному тижні відбудеться повторна робоча зустріч за участю керівника ВК «Екологія» та буде визначено подальші дії щодо даного сміттєзвалища.