Білгород-Дністровська Районна Рада вітає з Днем народження депутата Білгород-Дністровської районної ради – БАРВІНЕНКО Дмитра Лукича!!!

Білгород-Дністровська Районна Рада вітає з Днем народження депутата Білгород-Дністровської районної ради – БАРВІНЕНКО Дмитра Лукича!!!

Дмитро Лукич, Вас поважають як людину, цінують як професіонала, бо Ви володієте великою витримкою, рідкісним даром спілкування з людьми, вмінням іти до високих цілей.

Вашим визнанням, як активного громадянина є ряд високих нагород:
▪️Дмитру Лукичу було присвоєно звання «Людина року-2001», у 2002 році – визнаний людиною десятиріччя.
▪️Барвіненко Д.Л. активно займається громадською діяльністю. У 2002 та 2006 роках обирався депутатом до Білгород-Дністровської районної ради від Монашівської сільської ради.
▪️У 2010 та 2015 роках був обираний у депутати до Одеської обласної ради. Член постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Одеської обласної ради.
▪️У 2020 році обраний депутатом Білгород-Дністровської районної ради VIII скликання та головою фракції політичної партії «Довіряй ділам» в Білгород-Дністровській районній раді.

За період своєї депутатської діяльності Барвіненко Дмитро Лукич постійно займається підтримкою соціальної сфери, проводить визначну благодійну роботу, надає гуманітарну допомогу багатодітним сім’ям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, інвалідам, пенсіонерам та ветеранам.

Дмитро Лукич, нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах.
Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо Білгород-Дністровського району та України!

Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради особисто від себе дякує Вам за співпрацю, розвиток нашого району та вітає Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця та душевного тепла!

З повагою, – Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради
02 серпня 2022 рік