Cело Кулевча відсвяткувало 191 річницю!

Спортивні ігри, дитячі ігри з аніматором,караоке на фонтані, святковий концерт, народні гуляння, Футбол Вищої ліги Одеської області серед аматорських команд:  ФК «Кулевча» ФК «В.С.Тура»  (Дмитрівка, Татарбунарська громада) – масштабно та весело, 22 травня, село Кулевча відсвяткувало 191 річницю! Саме 22 травня у 1830 році було засновано село, частинка України, бесарабський край. 

Привітати зі святом приїхав і голова Білгород -Дністровської районної ради Григорий Мельниченко та радник голови Білгород – Дністровської районної ради Василь Вєлков! 

«Шановні мешканці села Кулевча! Від апарату Білгород-Дністровської районної ради, та від себе особисто, прийміть найщиріші вітання зі святом!  Ви – є прикладом, як потрібно берегти та шанувати свої традиції, передавати їх з покоління в покоління! Сьогодні село Кулевча – є брендом! Тисячі туристів приїздять до вас, аби відвідати визначні місця, помилуватися краєвидами та скуштувати національні болгарські страви! Ви – є велика родина та завдяки вашій згуртованості та бажанню жити краще – в Кулевчанській громаді активно розвивається спорт, реалізовуються соціальні програми, програми з благоустрою. Окремо хочу відзначити вагомий внесок у розвиток вашої громади сільського голову Михайла Попова, весь апарат сільської ради, депутатів, меценатів, сільгосп підприємців, таких як Братінов Ігнат Васильович, та тих, хто щоденною працею створює неповторний образ вашого села. Я бажаю Вам миру, міцного здоров‘я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі! Зі святом вас, Шановні Мешканці села Кулевча!» – відзначив голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко. 

На сцені Будинку культури в цей день лунали слова привітань від гостей свята, солістів, вокалістів, творчих колективів Кулевчанської громади! Завершилось святкування масштабним фейєрверком та народними гуляннями!