ДБАЄМО ПРО МЕДИЦИНУ

Білгород-Дністровська центральна районна лікарня отримала 2 кисневих кріоциліндра об’ємом 2 тони. 

Вартість одного з них 1,5 млн гривень. Закуплені вони були за кошти НСЗУ та резервного фонду Обласної адміністрації за безпосередньою участю голови Одеської ОДА Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО. 

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО відвідав районну лікарню та поспілкувався з керівництвом щодо поточних питань діяльності закладу. 

“Собівартість такого кисню, який використовується в кріоциліндрах на 100% дешевше ніж в балонах. Також це має велике значення в зимовий період, тому що балони доставляються до лікарні декілька разів на добу, а рідкий кисень 1-2 рази на тиждень, в залежності від зайнятості ліжкового фонду. Я неодноразово підіймав питання щодо забезпечення районної лікарні кисневим кріоциліндром та кисневою станцією в обласній адміністрації,  і дякую всім, хто допомагав. Для нашої районної лікарні, ковідного центру це питання надважливе”, – відмітив голова районної ради ГРИГОРІЙ МЕЛЬНИЧЕНКО. 

Більш детально щодо придбання кисневих кріоциліндрів  розповіла т.в.о. головного лікаря КНП “Білгород-Дністровська центральна районна лікарня” Наталя ВІНЄЄВА.