Г.Мельниченко: ініціатива об’єднання лікарень

На засідання президії районної ради були розглянуті питання про перспективи розвитку медичних закладів первинного та вторинного рівнів в районі та про шляхи вирішення питання доступності до медичних закладів району для маломобільних груп населення. Керівники КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Гросул Валентин Іванович та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Орлова Валентина Володимирівна доповіли про заходи, які вживаються для покращення доступності для маломобільних груп населення.

Голова районної ради Григорій Мельниченко вніс пропозицію розглянути питання об´єднаня міської та районної лікарень вторинного рівня. Міський голова Віталій Граждан зазначив, що він дану ініціативу підтримує і проведе консультації та обговорення з депутати міської ради. Керівники міста та району зазначили, що таке об’єднання дозволить провести ремонти, забезпечити лікарню новим обладнанням, тим самим будуть створені кращі умови для пацієнтів та медичні послуги будуть більш якісними. Тобто буде створена одна сучасна лікарня.

Депутати внесли пропозицію створити спільну робочу групу з вивчення даного питання і підготувати та прийняти на позачерговій сесії районної ради відповідне звернення до міської ради.