Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко відвідав Петропавлівську територіальну громаду

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко разом із спеціалістом зі звернень громадян Олександром Небогою, з робочим візитом відвідали Петропавлівську територіальну громаду.

З метою ознайомлення з територією та населеними пунктами Петропавлівської сільської ради, керівництво району відвідало соціальні об’єкти в селі Фараонівка, Міняйлівка, Фуратівка, Олександрівка, Старосілля та Петропавлівка.

Сільський голова Петропавлівської громади Оксана Чернова повідомила, що наразі у закладах культури та освіти йде підготовка до нового навчального року. Ремонтні роботи обіцяють завершити до 20 серпня.

Також, під час робочого візиту голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко відвідав тамтешні ФАПи та поспілкувався з медпрацівниками.

В цілому, Петропавлівська громада намагається власними силами проводити ремонтні роботи у закладах освіти та культури, але, є проєкти, які потребують значних фінансових вливань. Григорій Мельниченко надав доручення підготувати проєкти належним чином, пройти необхідні експертизи, закласти кошти на співфінансування та лише після цього направити документи до Одеської обласної державної адміністрації. Голова районної ради пообіцяв, що всі питання буде тримати на особистому контролі.

Петропавлівська сільська територіальна громада утворена 12 червня 2020 року шляхом об’єднання Петропавлівської, Фараонівської, Міняйлівської, Старосільської сільських рад Саратського району та Олександрівської сільської ради Тарутинського району та на сьогоднішній день входить до укрупненого Білгород-Дністровського району.

Громада має свої бачення щодо розвитку та перспектив подальшого існування. Як повідомила сільський голова Оксана Чернова, силами громади розпочато створення етнографічного музею. Вже визначились з відповідним будинком, розпочали його реставрацію. Місцеве населення готує експонати інтер’єру, національний одяг, рушники, знайшли навіть ткацький верстат та швацьку машинку, які планують запустити в роботу, щоб проводити майстер класи для туристів. Поруч-чиста криниця. Активно працюють над пошуком власних брендів й решта сіл Петропавлівської ОТГ, наприклад, в селі Фараонівка знайдено унікального майстра, який виготовляє кінську збрую.

Також, варто зазначити, що 10 вересня відбудеться тендер на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення кордон Молдови- Фараонівка-Сарата-Дивізія. У разі вдалого проведення тендеру та відсутності скарг з боку учасників тендерних торгів, роботи по ремонту розпочнуться на початку жовтня поточного року.