Голова Білгород-Дністровської районної ради відвідав центр зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку Фрумушіка-Нова в Одеській області

19 липня Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради відвідав центр етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку Фрумушіка-Нова в Одеській області, приблизно в 200 км від Одеси та 10 км від кордону з Молдовою.

ПАЛАРІЄВ Олександр Андрійович – власник господарства, побудував його в пам’ять про покинуті села, історію своєї сім’ї та мешканців цих сіл. Зараз там побудований цілий етно-комплекс. Щоденно Фрумушіка-Нова відвідують близько 100 туристів. Наразі створена величезна кількість робочих місць.

Зараз у Фрумушіка-Нова є гостинні будинки, готель, ресторан, церква, басейн, ферми та багато інших розваг. Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО- Голова Білгород-Дністровської районної ради сам переконався у якісних умовах відпочинку для туристів, спробував смачну місцеву молдавську їжу, подихав чистим повітрям та відвідав ферму вівць.

Олександр Андрійович провів електролінію, систему водопроводу та каналізації, але найголовнішим та найболючішим питанням на протязі всіх 16 років існування Фрумушика-Нова є відсутність дороги у Тарутинському степу. Туристи витрачають багато часу, щоб не заблукати, та доїхати до господарства.

Від відсутності дорожнього покриття страждає туризм та мешканці, як найменше 2 районів Одеської області. Паларієв Олександр Андрійович звернувся до Голови Білгород-Дністровської районної ради – МЕЛЬНИЧЕНКО Григорія Вікторовича допомогти у вирішенні цього питання .

Григорій Мельниченко пообіцяв, що буде звертатися до керівництва області щоб відремонтувати цю дорогу, яка веде до об’єкту туризму Одеської області через Дорогу вина та смаку української Бессарабії.