Григорій Мельниченко провів зустріч з керівництвом ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт”

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко провів зустріч з керівництвом ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” та взяв участь у засіданні чергової Ради порту. На нараді обговорювались поточні проблеми порту та шляхи їх вирішення!

В.о. директора ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” Оксана Кіктенко розповіла про заплановані днопоглиблювальні роботи. Для цього до порту прибула спеціальна техніка. Планується проведення днопоглиблювальних робіт каналу Дністровського лиману до рівня 4,2 метри і морського підхідного каналу до 5,5 метрів. Як зауважили спеціалісти, ці роботи не несуть небезпеки для навколишнього середовища.

Довідково

Білгород-Дністровський морський торговий порт – морські ворота міста. Порт розташовано у закритій гавані Дністровського лиману на відстані 14 км від моря. Режим роботи порту – цілий рік з практично незамерзаючою акваторією. Порт був заснований у 1971 році. Він налічує 9 причалів та 1 причал на п\п Бугаз, на яких забезпечується цілодобова обробка вантажів. Загальна довжина причального фронту 12225,9 м.