Григорій Мельниченко взяв участь у XXI Всеукраїнській нараді-семінарі з актуальних питань децентралізації

Сьогодні, 21 вересня, відбулося офіційне відкриття XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації. У заході взяв участь голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

Нарада-семінар відбувається в Затоці та триватиме до 23 вересня. Організатор — Українська асоціація районних та обласних рад.Учасники наради-семінару – керівники обласних та районних рад, а також громад.Програма заходу напрацьована на основі консультацій з представниками місцевого самоврядування та включає такі питання:

Зміни до Конституції в частині децентралізації: перспективи

Повноваження органів місцевого самоврядування, їх розмежування та ресурсне забезпечення

Стан та гарантії фінансового забезпечення районних рад

Нормативне забезпечення служби в органах місцевого самоврядування

Юридична практика щодо вирішення спірних питань у діяльності органів місцевого самоврядування

Роль обласних та районних рад у сфері регіонального розвитку

Презентація діяльності Центру державно-приватного партнерства

Сучасні інструменти проєктного менеджменту

Фандрайзинг як інструмент залучення ресурсів

Крім того, сьогодні відбудеться розширене засідання Правління, на якому, серед іншого розглядатимуться питання подальших кроків у впровадженні децентралізації, а також фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад. До спілкування з учасниками наради-семінару запрошені народні депутати, представники Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади та експерти. З поміж інших, участь візьме Руслан Стефанчук, Перший заступник Голови Верховної Ради України, Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби й представники Мінрегіону та Мінфіну.Нагадаємо, Всеукраїнська нарада-семінар є традиційним щорічним заходом Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування.

За результатами роботи буде напрацьована Резолюція.