КОЛЕГІЯ ОДА ТА ОНЛАЙН-НАРАДА УАРОР

За дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКА, заступник голови районної ради Валерій ЛОБАНОВ взяв учать у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації у режимі відеоконференції під головуванням Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО. 

На початку засідання Марина ЗІНЧЕНКО презентувала проєкт обласного бюджету Одеської області на 2022 рік. 

Наступним питанням порядку денного колегії розглянули проєкт Програми соціально-економічного розвитку Одеської області на 2022 рік. 

Це один з програмних документів, який окреслює перспективи розвитку регіону у майбутньому році, цілі та показники, які будуть досягнуті в основних сферах і галузях, а також ключові кроки, які необхідно здійснити для досягнення результатів.

Програма розроблена на підставі результатів аналізу економічної і соціальної ситуації та тенденцій розвитку області за останні роки. Аналіз соціально-економічного розвитку та фактичної ситуації в економіці представлено за 9-11 місяців 2021 року, та сформовано очікування до кінця 2022 року. 

Також представлені ключові прогнозні показники соціально-економічного розвитку та перелік регіональних програм, реалізація яких здійснюватиметься у 2022 році.

Важливими та пріоритетними у 2022 році є продовження реалізації проєктів, що були розпочаті у 2021 році, а також проєктів в рамках програм «Велике будівництво» та «Велика реставрація»,  програм «Доступні кредити «5-7-9%», «Ліси України».


Присутні на колегії  заслухали інформацію про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на місцевому рівні протягом 2021 року. 

Цього ж дня, 14 грудня, за дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКА, заступник голови Валерій Лобанов взяв участь у робочій онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад. Обговорювали питання фінансування районних рад у 2022 році, повноважень та поточні проблеми районних рад.