Круглий стіл «Концесії як форма здійснення державно-приватного партнерства задля інфраструктурного розвитку України»

Відбулось засідання Круглого столу «Концесії як форма здійснення державно-приватного партнерства задля інфраструктурного розвитку України».

Серед багатьох питань та пропозицій, що були озвучені в процесі дискусії, виділяється своєю актуальністю та важливим стратегічним значенням можлива реалізація в Одеській області міжнародного проєкту будівництва автомагістралі «Чорноморське транспортне кільце» за новим напрямком «Одеса – Овідіополь – Білгород-Дністровський – Монаші» 1 категорії, з мостовим переходом через Дністровський лиман.

Під час нещодавнього робочого візиту до Одеси Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України О.С. Уруського відбулась презентація цього проєкту та була запущена відповідна документальна процедура за ініціативи Голови ОДА Сергія Гриневецького.

Найбільш перспективною формою реалізації цієї ідеї може бути саме концесія, що може стати першим подібним прикладом такої дороги в Україні.

Голова Білгород-Дністровської Районної Ради Григорій Мельниченко, також вважає, що поєднуючи зусилля центральних органів влади та Одеської обласної державної адміністрації буде можливо втілити в життя цей важливий для країни та області проєкт, який не тільки надасть потужний імпульс для розвитку Білгород-Дністровського району, Українського Придунав’я, але і збільшить обсяги міжнародних та транзитних перевезень з України до південної частини Європи та Середнього Сходу.