Медики Білгород – Дністровського району приймали вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні, 18 червня, напередодні Дня медичного працівника у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Білгород – Дністровської районної ради лунало багато привітань на адресу тих, хто щоденно стоїть на варті нашого здоров’я.

За дорученням голови Білгород – Дністровської районної ради Григорія Мельниченка, заступник голови районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич та в.о. голови Райдержадміністрації Тетяна Домчинська, вручили почесні грамоти кращим медичним працівникам Білгород – Дністровського району.

Грамоти також вручали від КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород – Дністровської районної ради”, Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА та КНП “Білгород – Дністровська центральна районна лікарня”.

“Від голови Білгород – Дністровської районної ради Григорія Мельниченка та від себе особисто дозвольте привітати вас з професійним святом, – звернулась до медиків заступник голови районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич. – Професія лікаря була і буде однією з найнеобхідніших та найшановніших. Ви мужньо та самовіддано взяли на себе удар в період пандемії. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та відкрите серце. Нехай у ваших домівках завжди панує мир, благополуччя та буде достаток. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Зі святом вас, шановні медичні працівники!”

Привітати медичних працівників зі святом приїхав і вокальний ансамбль з села Крутоярівка, Старокозацької ТГ Білгород – Дністровського району.