Місто Татарбунари Білгород-Дністровського району відзначило 384-річницю

28 серпня свій 384 день народження відзначало місто Татарбунари Білгород-Дністровського району.

Святкування розпочалися з самого ранку. Сільськогосподарський ярмарок, виставка ретро-автомобілів, спортивний забіг “З любов‘ю до рідного міста”, а також – Футбольний турнір юнацьких команд на новенькому футбольному майданчику школи-гімназії,- програма святкування була досить насиченою та різноманітною.

Вручити кубки, грамоти та медалі юним спортсменам приїхав голова Білгород-Дністровської районної ради Григорий Мельниченко та депутат Татарбунарської міської ради Наталя Кожухаренко Демиденко.

Далі, усі татарбунарці та гості міста зібралися у місцевому будинку культури на святковий урочистий концерт з Нагоди Дня міста Татарбунари.

В цей день лунало багато привітань і теплих слів подяки. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Татарбунарської громади Андрій Глущенко, народний депутат України Олександр Ткаченко, депутати Одеської обласної ради та голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

За сумлінну працю на благо Татарбунарської громади, значні досягнення у професійній діяльності, активну життєву позицію та з нагоди Дня міста Татарбунари грамотами були нагороджені: Наталя Кожухаренко – депутат Татарбунарської міської ради, Кошельник Таміла, Светлана Димоглова, Горобцова Олена, Назаренко Вікторія, Климович Оксана, Черногор-Коломієць Тетяна, Ганська Олена, Жуков Євген, Аргірова Надія.

В цей же день, 28 серпня, в іншому куточку Білгород-Дністровського району мешканці двох сіл Крива Балка та Успенівка святкували День Села. Привітати селян та гостей та вручити грамоти від районної ради та райдержадміністрації завітав голова районної ради Григорій Мельниченко, Олександр Небога, депутат районної ради Вікторія Корінь.