До дня людей з інвалідністю

За запрошенням директора Білгород-Дністровського дитячого будинку-інтернату Наталі ЗВЯГІНЦЕВОЇ, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО відвідав захід, який був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Голова районної ради завітав не з пустими руками. Він подарував сучасний пилосос та солодощі.

Підопічні будинку-інтернату та колектив підготували концертну програму з піснями та танцями. Варто відмітити, що у Білгород-Дністровському будинку-інтернату досить творчі, активні та талановиті люди, які виховуються в любові, повазі та добрі. Кожен виступ на сцені супроводжувався бурхливими оваціями присутніх.

Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО побажав вихованцямбудинку-інтернату бадьорості духу та міцного здоров’я, теплих стосунків з близькими, надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей та великої сили волі. А всім нам він побажав побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи. Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО закцентував увагу на тому, що відзначення цієї дати – це привід задуматись над проблемами, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, посилаючи увагу до захисту їх гідності, прав та благополуччя.

На сьогоднішній день у будинку-інтернату перебувають 153 вихованця. Директор закладу Наталя Звягінцева та колектив робить усе можливе, щоб підопічні відчували комфорт, любов та свою значущість у суспільстві.