На автодорозі Т-16-43 сполученням Фараонівка-Дивізія ліквідовують наслідки негоди

Негода, яка вирувала 6 серпня на території Білгород-Дністровського району, натворила чимало лиха. Так, наприклад, у більшій частині колишнього Саратського району випала велика кількість опадів. Дождьова вода затопила частину сіл Фараонівка та Пшеничне Петропавлівської громади, найбільше постраждали мешканці села Благодатне Плахтіївської громади. Від великої води навіть гинули домашня птиця та худоба, вода затопила огороди, підвали та оселі селян.

Штучною перешкодою для відтоку води став бруствер автодорога Т-16-43 сполученням Фараонівка-Дивізія. Дорога облаштована інженерно-технічними спорудами для відводу дождьової води, але їх виявилося вкарай недостатньо для своєчасного відводу паводку, що призвело до затоплення будинків громадян.

Ще на початку стихії, коли було зрозуміло, що з такою кількістью води невпоратися, було прийнято рішення перерити полотно автодороги державного значення та прискорити стік води з затопленої частини села.

Увага! На цей час дорога Т-16-43 залишається непроїздною, місцеві мешканці вимагають додатково встановити залізо-бетонні конструкції для своєчасного відтоку паводкових вод та перешкоджають ремонтним робртам.

Сьогодні, 10 серпня, головним спеціалістом зі звернення громадян Олександром Небогою, за дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко, за участю провідного інженера відділу технічного контролю та якості робіт Служби автомобільних доріг в Одеській області Виходця А.В. та начальника філії Саратського ДЕД ДП “Одеський облавтодор” Осіпенко Є.В. здійснено виїзд до с.Благодатне, де зустрілися з місцевими мешканцями та домовилися, що протягом 45 діб співробітниками Служби автомобілних доріг (дорога перебуває на їх балансі) додатково побудуються інженерно-технічні споруди у вигляді одного двойного лотка та одного одинарного.

Проїзд по зазначеній автодорогі буде відновлено після письмового підтвердження керівництвом САД будівництва водовідведних споруд. Стан проведення зазначених робіт перебуває на особистому контролі керівництва районної ради.