Нарада щодо підготовки до туристичного сезону

У Білгород – Дністровській райдержадміністрації 27 травня, пройшла нарада з питань дотримання безпеки дорожнього руху на території рекреаційно-курортної зони Білгород-Дністровського району у літній період 2021 року.

У заході брали участь:

голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко, заступник голови районної ради Валерій Лобанов, представники Шабівської та Кароліно-Бугазької громад, начальник відділу реагування патрульної поліції РВП Петро Погайдак, представник Державної служби Укртрансбезпеки в Одеській області Віктор Гринчук, голова ГС «Асоціація баз відпочинку Будацької коси» Сергій Голядинець, представник від власників баз відпочинку Вадим Турченко.

На нараді підіймались вкрай важливі та болючі питання для смт. Затока та Будакської коси:

врегулювання питань щодо безпеки дорожнього руху під час туристичного сезону, зокрема щодо розв’язання проблем неналежного паркування, забезпечення дотримання вимог законодавства стосовно руху великовантажного транспорту тощо, залежить те, на якому рівні пройде туристичний сезон в цілому.

Крім того, великою проблемою залишається багатокілометрові затори влітку.

Голова районної ради Григорій Мельниченко також зауважив, що органи місцевого самоврядування – громади, повинні забезпечити належну підготовку та проведення курортного сезону. 

Представником від Кароліно-Бугазької громади – заступником голови Олегом Кураковим було надано інформацію про встановлення додаткових дорожніх знаків на підвідомчій території. З даного питання також виступив начальник відділу реагування патрульної поліції РВП Петро Погайдак.

Про встановлення та роботу вагових комплексів у літній період поінформували заступник голови районної ради Валерій Лобанов і представник Державної служби Укртрансбезпеки в Одеській області Віктор Гринчук.

Після обговорення основних проблемних моментів за підсумками наради були прийняті рішення щодо першочергових кроків для вирішення найбільш гострих питань.