НАРАДА ШОДО УМОВ ВІДКРИТТЯ БАЗ ВІДПОЧИНКУ НА ЛІТНІЙ СЕЗОН 2022 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

17 червня Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – Голова Білгород-Дністровської районної ради особисто прийняв участь у нараді з представниками баз відпочинку Білгород-Дністровського району.

Нараду проводив Голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Василь САМОКИШ.

На нараді обговорювались такі питання:
– Про дотримання протиепідеміологічних норм на базах відпочинку в умовах дії воєнного стану проінформували Наталія АЛЕКСЄЄНКО – завідувач відділу епідеміологічного нагляду та спостереження за неінфекційною захворюваністю Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ», та Сергій ШАПОВАЛ – начальник відділу дотримання санітарного законодавства Білгород-Дністровського управління Держспоживслужби в Одеській області.
– Про дотримання заборон Білгород-Дністровського району в умовах дії воєнного стану проінформував Сергій ЗУБКОВ – начальник Білгород-Дністровського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області.
– Про контроль за дотриманням вимог заборони відвідування населенням та відпочивальниками пляжних зон у межах прибережної смуги Чорного моря нагадав Павло БОБЧИНСЬКИЙ.

Основними вимогами служб для баз відпочинку стосовно відпочиваючих були:
– посилений нагляд за якістю їжі та повна документація на харчові продукти;
– лабораторний контроль питної води;
– дослідження води в басейнах та регламент їх обслуговування;
– укриття для населення та місця для можливої евакуації у разі виникнення бойових дій поблизу;
– світомаскування та дотримання всіх правил, пов’язаних із дотриманням комендантського часу на території Білгород-Дністровського району.

Під час наради виникла дискусія, а саме: відкривати чи не відкривати бази відпочинку для відвідувачів в умовах военного стану. Григорий МЕЛЬНИЧЕНКО висловив свою думку та зазначив, що діяльність бази відпочинку нічим не відрізняється від будь якого іншої діяльності.

Сьогодні попередньо було прийнято рішення, що Білгород-Дністровська районна державна адміністрація буде клопотати перед Максимом МАРЧЕНКО щодо можливості відкриття баз відпочинку на літній сезон 2022 року при наявності таких бажаючих та при умовах дотримання всіх вимог та обмежень. У разі прийняття відповідного рішення, бажаючи зможуть відкривати бази відпочинку, здійснювати свою господарську діяльність та сплачувати податки.

Головною задачею Григорія МЕЛЬНИЧЕНКО – Голови Білгород-Дністровської районної ради є зробити усе можливе для об’єднання зусиль територіальних громад та підприємств нашого району з метою вжиття необхідних заходів щодо стабілізації ситуації, підвищення обороноздатності та забезпечення військовослужбовців та мешканців Білгород-Дністровського району всім необхідним.

З повагою Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – Голова Білгород-Дністровської районної ради

17 червня 2022 рік