ПІДТРИМКА МЕДИКІВ РАЙОНУ

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО разом з депутаткою Одеської обласної ради Іриною КОВАЛІШ відвідав  КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради” ( директор Валентина ОРЛОВА) 

В цьому році у закладі за підтримки Ірини Коваліш   був зроблений ремонт внутрішніх приміщень, облаштовано санвузол та придбано необхідне  медичне обладнання. 

“Хочу привітати наших лікарів з наступаючими святами та подякувати їм за щоденну, важливу роботу. Я, як депутат обласної ради, вже не перший рік підтримую заклад,  та по можливості  допомагаю їм. Завершаємо рік з приємними подарунками, – хочемо вручити вам програмно-апаратні комплекси з телемедичним обладнанням, які стануть надійними помічниками в роботі”, – зазначила Ірина Коваліш. 

В ході візиту Валентина Орлова розповіла про ремонтні роботи, які наразі тривають у закладі та плани на наступний рік. 

“Моя задача, як голови районної ради – зробити усе можливе, аби мешканці Білгород-Дністровського та району отримували якісні медичні послуги. На сьогоднішній день за підтримки Ірини Коваліш, Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО  та моєю безпосередньою участю, – районні медичні заклади поповнюються новим медичним обладнанням, робляться ремонтні роботи у приміщеннях, кабінетах та лабораторіях. У районній лікарні встановлюють кисневі кріоциліндри, кисневу  станцію. В сьогоднішніх реаліях з короновірусною інфекцією, ми всі розуміємо наскільки важливою  є підтримка медиків. Районний центр вакцинації є лідером по кількості щеплень від COVID-19, успішно працює ковідний центр, не дивлячись на маячню, яку поширюють окремі несвідомі громадяни. Хочу вам подякувати, шановні лікарі, за ваш труд та самовідданість своїй справі. Вітаю Вас з наступаючими святами та бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, родинного затишку та тепла. Ми разом пройдемо усі труднощі”, – наголосив у своїй промові Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.