Продовжилось засідання позачергової шостої сесії Білгород – Дністровської районної ради депутатів VIII скликання

9 червня, під керівництвом Голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка, продовжилось засідання позачергової шостої сесії Білгород – Дністровської районної ради депутатів VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 33 депутата. Також були присутні: в.о. голови Білгород – Дністровської РДА Тетяна Домчинська, депутатка Одеської обласної ради Алла Гінак, депутат Одеської обласної ради Віктор Андрєєнков та депутат Одеської обласної ради Валентин Скалозуб, голови територіальних громад, представники ЗМІ. 

Депутати підтримали наступні питання:

Про внесення змін до складу Президії та постійних комісій Білгород – Дністровської районної ради, а саме: включили до складу Президії Чуханенка Олександра, до складу постійної комісії з питань законності, регламенту, регуляторної політики включили Алтухова Альберта.

Про звернення депутатів Білгород – Дністровської районної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо повернення субрегіональному рівню його природні повноваження та відповідне забезпечення фінансовими ресурсами.

Про погодження місця видобування пісчано-гравійної сировини- жорстви, місцевого значення для комунальних потреб Успенівської сільської ради Білгород -Дністровського району. 

Окрему увагу депутати приділили питанню, яке стосувалося щодо надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад Білгород-Дністровського району майнового комплексу КНП «Обласна психіатрична лікарня 4» з власності територіальних громад Одеської області. З цього приводу висловили свою думку як районні так і присутні на сесії депутати Одеської обласної ради! Більшістю голосів дане питання було підтримано!

“Шановні депутати! Я Вам дуже вдячний за прийняте рішення. Я вважаю, що ми зробили перший крок до реформування медичної галузі у Білгород – Дністровському районі. Далі – це питання будуть розглядати депутати Одеської обласної ради на черговій сесії, яка відбудеться 18 червня. Дякую Вам за порозуміння,”- звернувся до присутніх депутатів голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.