ПРИВІТАННЯ З МЕДОВИМ СПАСОМ!

У цьому році Медовий Спас святкують 14 серпня, будучи першим із трьох (пізніше святкується ще Яблучний, Горіховий Спас).
Він є православним і у цей день здавна шанували Ісуса Христа, Спасителя. Ще одна назва, під яким відоме свято, – Маковій. Його найменування пов’язані зі збором маку та меду, котрі заготовлюються на зиму, та освяченням цих продуктів у церкві.

З давніх часів відомі традиції, прикмети, заборони, які шануються й дотримуються донині. Насамперед слід піти до церкви та освятити продукти – мед, мак, яблука, хліб – і воду. Крім того, до церкви прийнято нести букет на Маковія, який складають із польових квітів.

У таке світле свято хочеться побажати щастя і успіху, внутрішньої гармонії і спокою. Нехай Господь неодмінно захистить Вас від випробувань і труднощів, а натомість подарує багато шансів для того, щоб досягти поставленої мети.

Білгород-Дністровська районна рада вітає Вас і бажає, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Хай серце зігріває любов і не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливою Вашу сім’ю і Вас!

З повагою, Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради
14 серпня 2022 рік