П’ята сесія Білгород-Дністровської районної ради VІІІ скликання

2 квітня 2021 року під головуванням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка відбулася чергова п’ята сесія районної ради VІІІ скликання.

На початку засідання Григорій Вікторович вручив грамоти голови Одеської обласної ради з нагоди 89-ї річниці утворення Одеської області колишньому голові Шабівської ОТГ В. Древалю, керівнику ТОП ПТК «Шабо» В. Іокурідзе. Також грамотою Одеської обласної ради було нагородженню і голову Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка.

Заслухано інформацію голови районної територіальної комісії Юрія Янєва та визнано повноваження депутата районної ради Кваші Григорія Івановича.

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме: про виконання районного бюджету Білгород-Дністровського району за 2020 рік, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів поліції та прокуратури на території нового району у 2020 році, про виконання Районної програми «Безбар’єрна Одещина» у Білгород-Дністровському районі на 2018-2020 роки та ряд майнових питань.

Призначили Анатолія Хмільківського директором Комунального підприємства «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»

Голова районної ради Григорій Мельниченко подякував депутатам за конструктивну роботу.