Районна рада вітає Юрія Захареєва з перемогою у Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків

Григорій Мельниченко: «Я щиро вітаю нашого Чемпіона Юрія Захареєва з перемогою у Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. Безумовно, це також велика заслуга тренера Ігоря Юрескула. Ви такі молоді, а вже маєте такі високі результати. Бажаю Вам й надалі прославляти наш Білгород-Дністровський район своїми здобутками. Бажаю нашому Чемпіону стати Чемпіоном Світу»

У суботу, 11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п’яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях.

Перемогу у командному заліку Чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові).

Друга сходинка – у збірної Одеської області (2-0-3), третє місце посіла збірна Київської області (1-2-3).

Білгород-Дністровський район представляв Захареєв Юрій (тренер Ігор Юрескул) який став Чемпіоном України з боксу (вагова категорія до 71 кг)

24 жовтня відбудеться Чемпіонат світу з боксу в Сербії, де Юрій Захареєв буде брати участь.

Варто відмітити, що Чемпіонат проходив на високому рівні. Вітаємо Президента Федерації боксу Одеської області Халіда Мусаєва та усю боксерську спільноту Білгород-Дністровського району. Вітаємо нашого Чемпіона з черговою перемогою! Тільки вперед до нових вершин!