Ремонт приймального відділення Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні

У Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні вже на завершальній стадії капітальний ремонт в приміщеннях травматологічного відділення, де буде розміщене нове медичне обладнання, а саме: цифровий рентгенологічний апарат та мультизрізовий комп‘ютерний томограф.

Сьогодні особисто побував на об’єкті. За словами, Сергія Чернова директора ТОВ “ ПІВДЕНЬБУДІНВЕСТ ГРУП”, наразі тривають малярні роботи та будівельники обіцяють завершити все до кінця травня. Наступним етапом буде монтаж та встановлення медичного обладнання.

Це дуже важливий проєкт для медичної галузі Білгород – Дністровського та Білгород-Дністровського району. Це обладнання – німецький сучасний високопродуктивний мультизрізовий томограф, який забезпечує високу діагностичну якість зображення незалежно від складності клінічного завдання. Для мене є дуже важливим, щоб мешканці міста та району отримувати якісні медичні послуги та лікування.

Нагадаю, що це вдалося реалізувати завдяки моєму особистому зверненню до Голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та директора Департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій. Також хочу нагадати, що на початку поточного року, завдяки моїм особистим зверненням та перемовинам з Головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким та при підтримці Наталії Одарій-Захар’євої, а також завдяки особистим гарантiям міського голови Віталія Граждана, Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня отримала комплекс обладнання комп’ютерної томографії Somatom go.Top 64 зрізи/128 виробництва Simens вартістю майже 19 мільйонів гривень.