Робочий візит директорки Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої до Білгород – Дністровського району

Сьогодні, 19 травня, до голови Білгород – Дністровської районної ради Григорія Мельниченка завітала директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва та депутатка Одеської обласної ради Таміла Афанасьєва. 

В рамках робочого візиту було оглянуто приміщення травматологічного відділення Білгород – Дністровської міської багатопрофільної лікарні, де наразі тривають ремонтні роботи. В двох кабінетах будуть встановлені цифровий рентгенологічний апарат та мультизрізовий комп’ютерний томограф. 

Наталія Одарій-Захар’єва висловила своє занепокоєння та обурення щодо затягування тендерних процедур для будівництва приймального відділення з боку міського Управління капітального будівництва. Директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА доручила головному лікарю Білгород – Дністровської міської багатопрофільної лікарні Ігорю Десятнику негайно розібратися з цим питанням, адже воно на контролі також у голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького та Міністерства охорони здоров’я України. 

Також відвідали КНП «Лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб» Одеської обласної ради. В ході зустрічі Наталія Одарій-Захар’єва відзначила гарну роботу керівника цієї установи та за сумісництвом депутата Білгород – Дністровської районної ради Кондратюка Леоніда Івановича.

Оглянули майновий комплекс КНП “Центр соціально- значущих хвороб” Одеської обласної ради”, розташованого за адресою: вул. Військовой Слави, буд. 17, провулок Лікарняний, буд. 3. 

В селі Шабо відвідали інфекційне, неврологічне та терапевтичне відділення Білгород – Дністровської центральної районної лікарні.

За підсумками робочої поїздки було прийнято ряд важливих рішень та враховані проблемні питання.

Варто зазначити, що на початку поточного року, завдяки особистим зверненням та перемовинам голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко з головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким та при підтримці Наталії Одарій-Захар’євої, а також завдяки особистим гарантіям міського голови Віталія Граждана, Білгород Дністровська міська багатопрофільна лікарня отримала комплекс обладнання комп’ютерної томографії Somatom go.Top 64 зрізи/128 виробництва Simens вартістю майже 19 мільйонів гривень. 

Це обладнання – німецький сучасний високопродуктивний мультизрізовий томограф, який забезпечує високу діагностичну якість зображення незалежно від складності клінічного завдання.