Робочий візит голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького до Білгород-Дністровського району

17 квітня в рамках візиту Сергія Гриневецького голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко разом з в.о. Голови Білгород – Дністровської РДА Тетяною Домчинською, радником Василем Вєлковим, заступником Валеріем Лобановим відвідали низку важливих інфраструктурних та соціальних об‘єктів Білгород-Дністровського району.

Спортивно-культурний центр Кулевча

Голова Кулевчанської ТГ Михайло Попов розповів про плани та бачення громади щодо облаштування даного об‘єкту. Сергій Гриневецький надав доручення голові ТГ розробити проєктно-кошторисну документацію та пообіцяв сприяти у реалізації цього проекту за рахунок залучення державних коштів.

Відвідали Саратську ОТГ

Юрій Димчогло розповів про масштабний проєкт будівництва Туристично-інформаційного центру, який буде реалізовано за рахунок гранту міжнародної організації. Наявність такого центру дасть змогу якісніше надавати інформацію про туристично-рекреаційні можливості регіону, популяризувати Білгород-Дністровщину та підтримувати власних товаровиробників.

Завітали до Агрохімічної лабораторії «Балкани», яка надає наступні послуги: комплексний аналіз грунту, аналіз води, аналіз добрив. На території є мигдальний сад.

Капітального ремонту потребує стадіони: ФГ «Балкани» та центральний стадіон Саратської селищної ради

Під час обговорення проблемних питань, Сергій Гриневецький надав дручення негайно розробити проєктно-кошторисну документацію та провести реконструкцію центрального стадіону. Також відвідали школу в селі Заря. Заклад потребує капітального ремонту. Проект і експертиза вже є. Визначається підрядник та джерела фінансування.

КЗ «Татарбунарський НВК «Заклад загальної середьної освіти I-III ступенів-гімназія»

Не менш складна ситуація і в КЗ «Татарбунарський НВК «Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів-гімназія». Там теж потрібно робити капітальний ремонт. Хочу окремо зазначити всіляку підтримку та розуміння ситуації в цих питаннях очільника області Сергія Гриневецького. Найближчим часом буде здійснено коригування проєкту в який буде внесено будівництво спортивного та актового залів і столової.

Візит до Лиманської ОТГ

В рамках робочого візиту Сергія Рафаїловича Гриневецького, при в‘їзді до села Лиман висадили дерева. Як розповів голова Лиманської ОТГ Василь Резніченко, нещодавно були проведені роботи з демонтажу незаконно встановлених торгових об’єктів. На території р/з «Росєйка» та “Катранка” вже демонтовано близько 40 таких незаконних торгових місць.

“Працювати будуть лише ті, хто сплачує податки, та мають відповідні документи” – зазначив Василь Резніченко.

Також є проблема з неплатниками податків за землю.

Рекреаційна зона «Росєйка» та дитячий оздоровчий заклад «Зорька»

В рамках робочого візиту голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького, проінспектували ремонт дороги від села Лиман до курорту Росєйка. Підрядники працюють щодня та до початку курортного сезону мають завершити роботи. На цей об’єкт було виділено понад 100 млн гривень.

Дивізійська громада

В Дивізійській громаді, голова ОТГ Валентин Скалозуб окреслив проблемні питання. Це – ремонт доріг, орендні відносити з землевласниками. Не всі мають бажання сплачувати податки та працюють в тіні. Торкнулись і складної ситуації в Національному парку «Тузлівські лимани». З цього приводу, Сергій Гриневецький запропонував за участю Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України провести зустрічі з головами ОТГ, на території яких знаходиться парк. Наразі в Дивізійській адміністративній будівлі триває ремонт.