ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-33 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ / МОНАШІ

Останнім часом дорога Н-33 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші/М-15/ стала надважливою для Одещини через ускладнений рух на основних логістичних маршрутах краю. Донедавна на 6,5 км між селами Розкішне та Монаші, автотранспорт рухався здебільшого узбіччями.

На ділянці протяжністю 6 км (км 98 – км 104) автомобільної дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші – /М-15/, ліквідували руйнування та деформації шару дорожнього одягу та нанесли дорожню розмітку, планування та досипки узбіч. Служба автомобільних доріг в Одеській області повідомила про повне завершення ремонту цієї дороги. Після завершення воєнних дій дорога буде удосконалення дороги відповідно до діючих нормативів.

Дякуємо Григорію МЕЛЬНИЧЕНКО – Голові Білгород-Дністровської районної ради за ініціативу у вирішенні цього питання, контроль виконання робіт та залучення керівництва області для фінансової допомоги.
Сергію ГРИНЕВЕЦЬКОМУ – депутату Одеської обласної ради за сприяння у вирішенні питання ремонту дороги Н-33 для Білгород-Дністровського .
Та будівельникам Автомобільної служби доріг Одеської області за якісний і швидкий ремонт дороги.

ПРАЦЮЄМО ДАЛІ!