СЬОГОДНІ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ ГОЛОВА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні свій день народження відзначає Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Вікторович МЕЛЬНИЧЕНКО!

Апарат Білгород-Дністровської районної ради та депутатський корпус щиро вітає Григорія Вікторовича зі святом!

Шановний Григорію Вікторовичу! Знаємо Вас як працелюбного, принципового, активного та енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід для розвитку Білгород-Дністровського району.

Бути керівником – нелегка справа. Вам щоденно доводиться вирішувати безліч важливих та складних питань, приймати правильні та виважені рішення! За вашої ініціативи та підтримки, в громадах Білгород-Дністровського району реалізуються важливі проєкти, які націлені на розвиток та розбудову району. Сьогодні щиро дякуємо Вам за невтомну працю на благо Білгород-Дністровського району, непохитну патріотичну позицію та виважену мудрість.

Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим. Це дар передбачати усі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку.

Зі святом Вас! З Днем народження!
З повагою, апарат Білгород-Дністровської районної ради
16 жовтня 2022 рік