Тепла зустріч з представниками старшого покоління!

1 жовтня в нашій країні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших та найдосвідченіших представників суспільства.

Напередодні свята, у районній раді відбулась зустрічь із активом Білгород-Дністровської районної організації ветеранів України.

За дорученням голови районної ради Григорія Мельниченка, привітати ветеранів та вручити грамоти завітала заступник голови районної ради Ольга Кулакевич.

«Шановні ветерани, жителі старшого покоління нашого краю! Напередодні свята, прийміть щирі вітання від голови районної ради Григорія Мельниченка та від мене особисто! На вашу долю випали важкі випробування – жахи голодомору, війна та репресії, але ви зуміли вистояти та пронести крізь життя найкращі духовні цінності – честь, гідність, вихованість, толерантність. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді! Дякуюємо Вам за досвід, мудрість, безцінні знання, підтримку та поради! Міцного здоров’я Вам та вашим близьким, миру та тепла вашим домівкам», – звернулась до присутніх Ольга Кулакевич!

Перед присутніми виступив Почесний громадянин Білгород-Дністровського району, колишній голова районної ветеранської організації Павло Ластовецький, т.в.о. голови Білгород-Дністровської РДА Тетяна Домчинська, та голова організації ветеранів Валерій Тимофєєв.

Грамотами районної державної адміністрації і районної ради за вагомий внесок у розбудову територіальних громад, соціально-економічний, культурний розвиток та популяризацію ветеранського руху і патріотичного виховання молоді були нагороджені найактивніші громадяни нашого району – голови ветеранських організацій, ветерані війни, ветерани праці.