У цьому році хліб дістається дуже дорогою ціною…

Українські аграрії — справжні супергерої сучасності. Вони допомагають ЗСУ та боронять рідну землю. У надскладних умовах намагалися проводити весняну посівну кампанію, адже на їхніх плечах не тільки продовольча безпека України, а й всього світу.Незважаючи на виклики війни, завдяки професійності аграріїв Білгород-Дністровського району – Україна буде з хлібом.

Станом на 7 липня у ході збирання зернових і зернобобових, всього обмолочено 265228 га. Про це розповіла директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова.

Усього намолочено 608,922 тисяч тонн збіжжя. Середня врожайність становить 23,0 ц/га.По намолоченому врожаю ранніх зернових та зернобобових перший Білгород-Дністровський район — 197,54 тис. тонн.З намолоченої кількості зерна по озимій пшениці та ячменю перше місце займає Білгород-Дністровський район – 86,731 тис. тонн та 107,083 тонн відповідно.Білгород-Дністровський район також має найкращі показники зі збору озимого та ярового ріпаку – з 12351 га тут зібрали 19,268 тис. тонн.За даними Міністерства аграрної політики та продовольства, було засіяно 75% від тогорічних площ.

В усі часи працювати на землі було нелегко. Але лише завдяки наполегливій праці та вмілому господарюванню сільських трудівників, досягнення у галузі сільського господарства, навіть у такі складні часи як зараз за останні роки стають загальновизнаними.

Григорій Мельниченко– Голова Білгород-Дністровської районної ради особисто від себе дякує всім працівникам сільського господарства нашого Білгород-Дністровського району, що зараз працюють на полях за невтомну працю та хліб в кожній оселі. Низький уклін вам!

З повагою, Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради

11 липня 2022 рік