УАРОР відзвітувала районним радам про результати участі в конституційному процесі та Консультативній раді при Голові ВРУ

26 травня, Українська асоціація районних та обласних рад, в ході всеукраїнської онлайн-наради, відзвітувала керівникам районних рад про результати участі у робочій групі стосовно змін до Конституції щодо децентралізації та Консультативній раді при Голові ВРУ. В онлайн-нараді, за дорученням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко взяли участь: 

  • заступник голови Білгород – Дністровської районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич
  • заступник голови Білгород – Дністровської районної ради Валерій Лобанов 
  • радник голови Білгород-Дністровської районної ради Василь Вєлков 
  • керуючий справами Білгород-Дністровської районної ради Юлія Древаль. 

Так, Президентом УАРОР Сергієм Черновим було повідомлено, що позиція Асоціації у процесі позапарламентських публічних консультацій щодо тексту змін до Конституції України в частині децентралізації повністю доведена та відстоюється експертами.

У свою чергу, щодо участі УАРОР у Консультативній раді з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України, Сергій Чернов повідомив, що прохання Асоціації, які стосуються фінансування районних рад відображенні у відповідному рішенні засідання за підписом Дмитра Разумкова.

Крім того, на нараді була піднята тема про роль та місце районних рад в системі організації територіальної оборони. Своїм досвідом у цьому питанні поділилася Володимир-Волинська районна рада в особі Заступника Голови Андрія Оніщука.