Україна відкрила свій павільйон на виставці «Експо-2020» в Дубаї

Павільйон України відкрився на Всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї, яка є найбільшою виставковою подією і об’єднує понад 190 країн світу, міжнародні організації та найбільші світові інноваційні кампанії.

Павільйон має форму колоска пшениці. Емблемою є дев’ять жовто-блакитних точок, які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots.

На цій виставці представлений дуже амбіційний та важливий проєкт для України, Одещини та Білгород-Дністровського району.

Мова йде про будівництво нового містечка на території Лиманської громади Білгород-Дністровського району. Це проєкт під назвою “Дунайя”, який буде реалізовано на піщаній косі біля курорту Катранка. Його було представлено та схвалено в Одеській ОДА. Наразі українські представники презентують його в Дубаї.

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко всіляко допомагає у реалізації цього проєкту, бере участь у засіданнях, презентаціях та проводить перемовини з інвесторами. За інформацією, вже у другій половині жовтня планується приїзд інвестиційних кампаній у Лиманську громаду. Варто відмітити, що проєкт «Дунайя» викликав зацікавлення серед гостей виставки та інвесторів.

“Це вже другий дуже значимий проєкт, який буде реалізовано на території Білгород-Дністровського району. Це дасть можливість забезпечити наших людей роботою, залучити мільйони туристів, які отримають якісні послуги та гарний відпочинок. Ми повинні зробити усе можливе, щоб залучати інвестиції до Білгород-Дністровського району. Новий курорт на узбережжі Чорного моря – це нове місто, новий економічний розвиток України”, – наголосив голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.