В Сергіївській ТГ представили амбіційний та масштабний проєкт “Місто 21 сторіччя»

Григорій Мельниченко: “Сьогодні, у нас з вами з’явилась унікальна можливість – разом створити нову історію. За моєї ініціативи, в Сергіївській ТГ представили амбіційний та масштабний проєкт “Місто 21 сторіччя». Я впевнений, що спільними зусиллями усіх гілок влади нам вдасться його реалізувати”.

Масштабний, багатомільярдний та перспективний проєкт, який переверне вашу уяву про звичайне місто – був представлений депутатам Сергіївської ТГ. За ініціативи голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка, до Сергіївської селищної ради завітали представники фірми КиївБудДевелопмент з амбіційним проєктом під назвою “В-ЕГОС”. Директор фірми Євген Караман розповів про наміри залучення інвесторів та будівництва цілого містечка у селі Миколаївка Білгород-Дністровського району.

У проєкті:

– будівництво курортного комплексу, а саме: житлових будинків, котеджів, готелів, мотелів, торгівельних споруд, казино, дитячих садочків, поліклінік, лікарень, шкіл, автовокзалу, ресторанів, адміністративних будівель, офісів, спортивних споруд, відкритих концертних майданчиків, штучних водойм, паркінгів.

-створення нових робочих місць.

Як зазначив Григорій Мельниченко, цей проєкт також був представлений голові Одеської ОДА Сергію Гриневецькому, який дав свою позитивну оцінку.

Проєкт зацікавив депутатів Сергіївської ради та голову громади Анатолія Чередниченка.

“Мені дуже приємно, що представники громади розуміють, що сьогодні для нас є унікальна можливість створити щось нове та незвичайне. Мені приємно, що цей проєкт знайшов підтримку у депутатів громади та голови громади. Попереду ще дуже багато роботи, але ми знаємо, що ми робимо і для чого”, – підкреслив Григорій Мельниченко.

Більш детальну інформацію про проєкт дивіться у наших наступних публікаціях.