З Днем пам’яті Героїв Небесної Сотні!
20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Батьківщини.
Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. Ми навчилися бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати інтереси нашої країни.
Вшановуючи їх пам’ять, українці назвали героїв Небесною Сотнею. Їхній подвиг став прикладом мужності та жертовності, навчив нас боротися за свою свободу та захищати своє право жити у вільній Україні.
Слава Українському народові!
Вічна слава Героям!
