З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства Білгород-Дністровського району! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

Це свято для нашого району є особливим.  Адже Білгород-Дністровський район – це аграрний район. Ваша щоденна праця є вкрай важливою, нелегкою та потребує великих зусиль, самовіддачі, наполегливості! Ви – взірець  працелюбності! На полях та  сільгосппідприємствах, щоденно, зранку й до вечора, в спеку і в холод невтомно працюють терпеливі, благородні, чесні люди! Результатами цієї напруженої на кропіткої праці насамперед є самовідданість працівників галузі своєму хліборобському покликанню, безкорисна любов до землі та надія на краще майбутнє!
Аграрії Білгород-Дністровського району – це успішні та завзяті люди, які щороку показують кращі результати по збору врожаю в Одеській області. 
Я щиро вдячний Вам за невтомну працю.  Низький  уклін всім Вам за хліб на столах і вірність своїй справі! Честь і слава Вашим працьовитим рукам!

Я бажаю Вам гарних врожаїв, нехай рік за роком колоситься золота нива, зростає  добробут нашого народу та процвітає наш Білгород-Дністровський район! Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, невичерпної енергії та бадьорості духу, оптимізму та щасливого майбутнього! Зі святом Вас, наші трудівники!
З повагою, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.