Засідання тимчасової робочої групи з питань інвентаризації земель та майна в нових межах Білгород-Дністровського району

Сьогодні, 11 березня 2021 року, під головуванням заступника голови Білгород-Дністровської районної ради Валерія Лобанова відбулося засідання тимчасової робочої групи з питань інвентаризації земель та майна в нових межах Білгород-Дністровського району.

Валерій Лобанов ознайомив присутніх з персональним складом тимчасової робочої групи, до якої крім депутатів долучили представників поліції, прокуратури, Держгеокадастру та ДСНС.

Лариса Гусько – начальник відділу з питань комунальної власності, земельних відносин та інвестиційної діяльності районної ради доповіла про хід виконання розпорядження голови районної ради щодо звернення до територіальних громад району з метою взаємодії та виявлення проблем в питаннях ефективного використання земель, майна, лісового, водного фондів та наповнення бюджетів громад

Сергій Фоменко – начальник міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області поінформував про стан справ в питаннях передачі земель до об’єднаних територіальних громад району.

Анатолій Хмільківський – голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою доповів про проблемні питання використання земель та майна в межах новоствореного району, які надходять до депутатів районної ради та голів ОТГ.

Члени робочої вирішили визначити проблемні питання, залучити правоохоронні органи для спільного їх вирішення, підготувати лист до райдержадміністрації про створення комісії по перевірці фактів незаконної відсипки на території Будацької коси та винести на розгляд наступної сесії районної ради питання земельних ділянок, які знаходяться у комунальній власності колишньої Татарбунарскої районної ради, так як Білгород-Дністровська районна рада є правонаступником.