Завершилось засідання чергової сьомої сесії Білгород-Дністровської районної ради

Сьогодні, під головуванням голови Білгород-Дністровської районної ради Григорий Мельниченко, відбулось засідання чергової сьомої сесії районної ради. У роботі сесії взяли участь 33 депутати, радник голови Одеської ОДА Олександр Морозов, начальник Білгород-Дністровського відділу поліції Олег Чукань.

На початку засідання Григорій Мельниченко та т. в.о. голови РДА Тетяна Домчинська, вручили грамоти з нагоди 30-ччя Незалежності Україні присутнім головам територіальних громад.

Почесною грамотою від голови ОДА Сергія Гриневецького було нагороджено депутата Районної ради Барвіненко Дмитра Луковича та Харлан Світлану – заступницю голови Плахтіївської ТГ.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, на сесії, було вручено посвідчення Почесного громадянина Білгород-Дністровського району – Тіщенку Анатолію Петровичу.

Після урочистих привітань депутати перейшли до розгляду порядку денного, який налічував більше 30 питань. Народні обранці підтримали усі проєкти рішення.

Григорій Мельниченко звернув особливу увагу на декілька питань. А саме: про надання згоди на передачу в оренду без проведення аукціону комунальному некомерційному підприємству “Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф” Одеської обласної ради нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Білгород-Дністровського району за адресою: м. Білгород-Дністровський, вулиця Ізмаїльська, 111.

Григорій Мельниченко повідомив, що там буде розміщено Центр швидкої допомоги Білгород-Дністровського району.

Також, депутати районної ради підтримали проєкт рішення стосовно прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст району будівель, споруд та окремо визначеного майна, які опубліковуються на балансі КПН “Одеський обласний центр соціально-значущих хвороб” Одеської обласної ради. Це будівлі колишнього протитуберкульозного діспансеру по вулиці Військової Слави. Григорій Мельниченко розповів, що в планах розробити проєкт та спільно з громадами та підприємцями побудувати новий сучасний інфекційний центр на 120 койко місць та розмістити там кисневу станцію.

Депутати районної ради підтримали проєкт рішення про представлення до нагородження Мельниченка Григорія Вікторовича Почесною грамотою Кабінету Міністрів України до Дня місцевого самоврядування за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Наприкінці сесії, Голова районної ради Григорій Мельниченко, звернувся зі словами вдячності до аграріїв Білгород-Дністровського району та привітав наш район з гарними показниками врожайності 2021 року.