03 ЧЕРВНЯ ГРИГОРІЙ МЕЛЬНИЧЕНКО ОСОБИСТО ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ ПОВНІСТЮ ЗРУЙНОВАНОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ МИРА ЧЕРЕЗ СЕЛО МОНАШІ МАРАЗЛІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Поспілкувався з працівниками ДП «Служби місцевих автомобільних доріг”, зустрівся із Головою Маразліївської громади Віктором ТОПОРОМ, Депутатом Білгород-Дністровської районної ради Дмитром БАРВІНЕНКО та Депутатом Білгород- Дністровської Міської ради Борисом ЮРЕСКУЛОМ.

Нагадаю, що за моїм зверненням як Голови Білгород-Дністровської районної Ради до Начальника ОВА Максима МАРЧЕНКО та Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО на багаточисельні прохання мешканців всієї Маразліївської громади на сьогодні з Державної субвенсії на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160414 Монаші-станція Кантимір було виділено 3,5 мільйонів гривень на здійснення ямкового поточного ремонту дороги через село Монаші протяжністю майже 3 кілометрів.
Це дуже суттєва допомога для вирішення довгоочікуванного питання, але цих коштів недостатньо для здійснення якісного ремонту вказаної дороги у повному обсязі. Тому із бюджету Маразліївської ОТГ оперативно було виділено додатково ще 3 мільйона гривень та більше 1000 тон будівельного матеріалу на безоплатній основі від підприємств: СВГ «Лука», СВГ «Колос» та комунального підприємства Маразліївської громади на здійснення забутовки найбільш глибоких ям та вибоїн.
Наразі вже розпочався етап підготовки до вирівнюючого генеруючого шару з додаванням щебеню і цементу. Будівельники працюють без вихідних.

Ремонт центральної вулиці через село Монаші є лише початком ремонту стратегічної дороги Монаші-Тузли, яка є основою розвитку якнайменше чотирьох громад нашого району, а саме: Маразліївської, Тузловської, Дивізійської та Сергіївської громад.

Для мене, як для Голови Білгород-Дністровської районної ради, питання ремонту доріг є в пріорітеті. Не на словах, а на ділі, вже завершили ремонт дороги Білгород- Дністровський – Монаші.
Маю велику надію на вирішення ще одного вкрай важливого питання для мешканців та гостей Білгород-Дністровського району, а саме, відремонтувати дорогу Монаші-Тузли. Буду звертатися до керівництва Одеської області щодо додаткового виділення коштів на продовження ремонту дороги від Монаш до Тузлів. Тримаю це питання на особистому контролі, – з повагою Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради.
Детальніше дивіться за посиланням:

https://fb.watch/dts_spQIbM/