СЬОГОДНІ 08 ЧЕРВНЯ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ГОЛІВ ПРОФСПІЛКОВИХ КОМІТЕТІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКУ ПРОВЕЛА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

08 ЧЕРВНЯ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ГОЛІВ ПРОФСПІЛКОВИХ КОМІТЕТІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКУ ПРОВЕЛА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

За дорученням Голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКО в конференції прийняла участь керуюча справами Білгород-Дністровської районної ради – Юлія ДРЕВАЛЬ.

Керівник Білгород-Дністровської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій СИТНИК щиро привітав із успішним закінченням навчального року 2021-2022 та подякував профспілкових лідерів за працю.

На конференції профспілкових комітетів закладів освіти Білгород-Дністровського району також підіймали такі питання:

  • підвели підсумки навчального року 2021-2022;
  • обговорили зміни у трудових відносинах під час воєнного стану та у фінансовому законодавстві;
  • особливості укладення колективних договорів.

Представники Білгород-Дністровської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України  завершили конференцію такими словами : «Хочемо подякувати керівникам закладів освіти, директорам шкіл, завідувачам дошкільних навчальних закладів за Ваш професіоналізм, за вміння приймати мудрі рішення, бути «на передовій» в боротьбі за якісну освіту. Ви постійно перебуваєте в стресових ситуаціях, бо уболіваєте за роботу, і в той же час мудро керуєте педагогічними і учнівськими колективами, толерантні з батьками, у своїх колективах спільно з профкомітетами вирішуєте всі поставлені перед Вами завдання. Успіхів Вам!»

08 червня 2022 рік

З повагою, Голова Білгород-Дністровської районної ради- Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.