17 травня пройшла робоча нарада з найбільш важливих питань на даний час у Білгород-Дністровському районі

17 травня відбулася робоча нарада щодо вирішення нестачі пального та обговорили найбільш приорітетні економічні та соціальні питання Білгород-Дністровського району.
За дорученням Голови Білгород-Дністровської районної Ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКО в робочій нараді, яку проводив Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області САМОКИШ Василь Петрович, щодо найбільш пріоритетних економічних та соціальних питань Білгород- Дністровського району, взяла участь керуюча справами Білгород-Дністровської районної Ради Юлія ДРЕВАЛЬ.


📌Зокрема на нараді підіймались питання роботи районних управлінь Державної Казначейської служби, Державної податкової інспекції, міськрайонного центру зайнятості, Держпродспоживслужби, Пенсійного фонду, водного господарства та інших територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
📌Окрему увагу приділили труднощам нестачі пального у Білгород- Дністровському районі, постачанню води для сільськогосподарських підприємств, перспективній потребі у збільшенні кількості робочих місць.


“До мене, як до Голови Білгород-Дністровської районної ради звернувся Директор ТОВ “ЮКАС ПЕТРОЛІУМ” з пропозицією покращити стан забезпечення паливом АЗС, комунальні підприємства, сільгоспвиробників та мешканців району. Я вже вивчив причини нестачі пального в районі та області і саме зараз, зі своєї сторони, займаюся вирішенням цієї проблеми. Наразі для вирішення питання кризової нестачі пального в Білгород-Дністровському районі письмово звернувся із конкретною пропозицією до Голови ОВД Максима МАРЧЕНКО. Взагалі проблему нестачі пального в районі можливо та треба негайно вирішити за рахунок об’єднання зусиль та ресурсу територіальних громад району. Вважаю, що для забезпечення нашого району якісним та доступним пальним нам треба придбати свої транспортні засоби, які призначені для перевезення пального з європейських країн до Білгород- Дністровського району”, зазначив, – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКОГолова Білгород-Дністровської районної ради.
📌Крім того, було наголошено на необхідності належного функціонування державних підрозділів і структур для задоволення першочергових потреб мешканців Білгород- Дністровського району.

Завершуючи нараду, Головою Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області були надані відповідні доручення на врегулювання вищезазначених питань.