Вітаємо КОЖУХАРЕНКО Наталю Григорівну з Днем народження!

ШАНОВНА НАТАЛІЄ ГРИГОРІВНА!

Від імені Білгород-Дністровської районної Ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Народження – датою, яка поєднує енергійність та життєву мудрість, принциповість і працелюбність, вміння працювати в колективі і розуміти проблеми сучасності.
Ваша багаторічна і сумлінна праця від агронома колгоспу до керівника успішного фермерського господарства, супроводжувалась високою професійною майстерністю та результативністю в роботі.
Набутий досвід, помножений на особисту відповідальність, уміння власним прикладом вести за собою людей, дисципліна і професіоналізм стали запорукою неодноразового обрання Вас до органів місцевого самоврядування.
Депутатським корпусом Татарбунарської районної ради V скликання Вас обрано головою Татарбунарської районної ради. Доказом довіри до Вас як до грамотного керівника з великими організаторськими здібностями, професійними знаннями та багатим досвідом роботи є дворазове призначення Вас на посаду голови Татарбунарської районної державної адміністрації.
Щиро зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. З повагою, Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – Голова Білгород-Дністровської районної ради
18 травня 2022 рік