27 травня Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО провів виїзну нараду з приводу проведення ремонту дорожнього покриття центральної вулиці в селі Монаші

27 травня Григорій Мельниченко – Голова Білгород-Дністровської районної ради ради провів виїзну провів виїздну нараду в селі Монаші Маразліївської громади щодо проведення ремонту повністю зруйнованого дорожнього покриття центральної вулиці Мира через село Монаші.

В нараді прийняли участь: заступник Директора ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» Олександр СУРМАЙ, заступник начальника відділу технічного контролю та якості робіт ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» Наталья РАЩУКІНА, Голова Маразліївської громади Віктор ТОПОР, Депутат Білгород-Дністровської районної ради Дмитро БАРВІНЕНКО та депутат Білгород-Дністровської міської Ради Борис ЮРЕСКУЛ.

За зверненням Григорія МЕЛЬНИЧЕНКО до Начальника ОВА Максима МАРЧЕНКО та Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО на багаточисельні прохання мешканців всієї Маразліївської громади на сьогодні з Державної субвенсії на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160414 Монаші-станція Кантимір було виділено 3,5 мільйонів гривень на здійснення ямкового поточного ремонту дороги через село Монаші протяжністю майже 3 кілометрів. Це дуже суттєва допомога для вирішення довгоочікуванного питання, але цих коштів недостатньо для здійснення якісного ремонту вказаної дороги у повному обсязі. Тому оперативно було запропоновано передати підрядній організації, що виконує ремонт дороги, додатково більше 1000 тон будівельного матеріалу на безоплатній основі від підприємств: СВГ «Лука», СВГ «Колос» та комунального підприємства Маразліївської громади на здійснення забутовки найбільш глибоких ям та вибоїн.Треба відмітити, що підприємство СВГ «Лука» з першого дня за власні кошти годує всіх будівельників які задіяні в ремонті дороги в селі Монаші.

Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО зазначив, що ремонт центральної вулиці через село Монаші є лише початком ремонту стратегічної дороги Монаші/Тузли, яка є основою розвитку як найменше чотирьох громад Білгород-Дністровського району, а саме: Маразліївської, Тузловської, Дивізійської та Сергіївської громад. Враховуючи важливість цієї дороги, голова Маразліївської громади Віктор ТОПОР запропонував додатково виділити 3 мільйони гривень для продовження ремонту дороги як найменше до села Алексіівка (включно). Борис ЮРЕСКУЛ додатково погодився надавати власну спецтехніку для підвозу будівельних матеріалів.

Завершуючи нараду, Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО висказав наміри звернутися до керівництва Одеської області щодо додаткового виділення коштів на продовження ремонту дороги від Монаш до Тузлів, якого підтримали всі присутні. Нарада пройшла дуже конструктивно і є прикладом спільної праці Районної Ради з ОВА, Службою автомобільних доріг та місцевими підприємствами задля вирішення спільних питань територіальних громад Району.

Відео до перегляду:

Голова Білгород- Дністровської районної ради – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО