Голова Білгород-Дністровської районної ради прийняв участь у 23-ій черговій сесії Татарбунарської ОТГ

21 травня Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО – Голова Білгород-Дністровської районної ради особисто прийняв участь у 23-ій черговій сесії Татарбунарської ОТГ.

Сесія скликалась з питань майнових, податкових та земельних відносин. Всі питання були проголосовані одноголосно. Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО поспілкувався із Головою Татарбунарської громади Андрієм ГЛУЩЕНКО та відповів на запитання депутатів громади:

ЩОДО СИТУАЦІЇ З ПАЛЬНИМ В РАЙОНІ
Голова районної ради проінформував депутатів, що особисто вивчив цю проблему та безпосередньо займається вирішенням питання кризової нестачі пального на АЗС району. Для цього вже звернувся до Начальника ОВА Максима МАРЧЕНКА щодо передачі бензовозів на комунальне підприємство районної ради, яке буде здійснювати постачання пального із країн Європи на АЗС Білгород-Дністровського району.Також Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО запропонував Андрію ГЛУЩЕНКО звернутися до всіх голів громад колишнього Татарбунарського району та підприємців з метою об‘єднання зусиль та ресурсів для придбання власних бензовозів задля забезпечення пальним АЗС Татарбунарської, Лиманської, Дивізійської та Тузловської громад.

ЩОДО ВИПЛАТИ З РАХУНКІВ КОШТІВ, ЩО ЗАМОРОЖЕНІ
Це питання поза компетенцією районної ради, тому Голова районної ради пообіцяв вивчити цю проблему та надати кваліфіковану відповідь пізніше.

ЩОДО ЗДІЙСНЕННЯ РЕМОНТУ ДОРІГ ДО СЕЛА БОРИСІВКА ТА СЕЛА ГЛИБОКЕ
“Для мене, як для Голови Білгород-Дністровської районної ради, питання ремонту доріг є в приорітеті. Не на словах, а на ділі вже завершили ремонт дороги Монаші/Білгород-Дністровський. Тому задля вирішення питання ремонту доріг до села Борисівка та села Глибоке звернуся до Начальника ОВА Максима МАРЧЕНКО та Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО. Маю велику надію на вирішення цього дуже важливого питання для мешканців Татарбунарської громади, а саме, відремонтувати дороги до с. Борисівка та с. Глибоке. Буду тримати це питання на особистому контролі”, відповів, – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО

ЩОДО ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ В ТАТАРБУНАРСЬКІЙ ГРОМАДІ У НІЧНИЙ ЧАС

Голова районної ради повідомив депутатів що згідно розпорядження Начальника ОВД Максима МАРЧЕНКО, в деяких населених пунктах Одеської області, куди входить і Татарбунарська громада, заборонено вуличне освітлення у нічний час задля безпеки нашого регіону.

Також Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО привітав КОЖУХАРЕНКО Наталію Григорівну з нагоди Дня Народження та вручив Почесну Відзнаку.

“Ми всі разом працюємо на нашу спільну перемогу, кожен на своєму фронті! Перемога буде за нами! Вірю, що ми разом пройдемо усі труднощі, працюємо далі”,наголосив, – Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.

Відео для перегляду: