День Сухопутних військ України

Сухопутні війська Збройних Сил України були сформовані у складі Збройних Сил України у 1996 році.

Сучасні Сухопутні війська ЗСУ – це багатофункціональний організм, який складається з механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин і установ, технічного й тилового забезпечення.

Як найчисельніший вид та основа бойового потенціалу Збройних Сил України, Сухопутні війська несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль у ході виконання завдань операції Об’єднаних сил щодо забезпечення територіальної цілісності та недоторканності кордонів держави.

Основу керівництва групою Сухопутних військ складають оперативні командування: Південне – зі штабом в Одесі, Західне – у Львові і територіальне управління «Північ» – в Чернігові.

Щиро вітаю військовослужбовців з професійним святом! Дякую  вам за те, що ви забезпечуєте нам мир, спокій і стабільність. Ви доводите, що немає такої сили, що може порушити дух і волю українського воїна. Міцного здоров‘я Вам, витримки та наснаги. Родинного затишку та міцності духу.

З повагою, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.