ВІДКРИТТЯ ПУНКТУ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО взяв участь в урочистому відкритті пункту екстреної медичної допомоги в селі Петропавлівка однойменної територіальної громади Білгород-Дністровського райну.  

Відкрила захід голова громади Чернова Оксана Миколаївна. Вона відмітила, що цю подію дуже чекали мешканці Петропавлівської громади, і спільними зусиллями депутатів обласної ради, посадовців РайДержАдміністрації, Одеської обласної адміністрації та голови районної ради Григорія Мельниченка це вдалось зробити. 

Це вже друга знакова подія для місцевих мешканців. Нещодавно в громаді запрацювала пожежна команда. 

В пункті екстреної медичної допомоги працюють 9 медиків. Керівництво громади надало приміщення, гараж для автомобіля, оргтехніку,  меблі та забезпечило всім необхідним. 

«Це дуже важлива  подія як для Петропавлівської громади, так і для Білгород-Дністровського району. Завдяки такому пункту,  фахівці зможуть вчасно надавати медичну допомогу та реагувати на виклики. Адже немає нічого важливішого ніж здоров’я. Більше того, медики будуть обслуговувати і сусідні громади. Хочу зазначити, що нещодавно було  відкрито пункт екстреної медичної допомоги в селі Руськоіванівка Старокозацької громади. Дякую за співпрацю керівництву Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.  Для мене, як для голови районної ради, надання якісних медичних послуг є пріоритетним», – зазначив Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.