До дня Святого Миколая

День Святого Миколая – улюблене свято дітей. Одні вважають, що це казковий персонаж, інші – цілком собі реалістичний.  День святого Миколая  відкриває низку зимових свят. 

За запрошенням директорки Білгород-Дністровського Центру соціально-психологічної реабілітації Тетяни Пономаренко, напередодні свята, заклад відвідав голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО разом з керівництвом РайДержАдміністрації. Посадовці вручили дітям солодкі подарунки. 

“Щиро вітаю Вас з чудовим, зимовим святом – Днем Святого Миколая. Впевнений, що ви його дуже чекали, а особливо чекали на подарунки. Нехай цієї зими для кожного  із вас трапиться щось дуже приємне та казкове. Бажаю Вам міцного здоров’я, здійснення усіх мрій, яскравих емоцій, любові та миру”, – звернувся до присутніх Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО. 

Дітки підготували святкову програму. В закладі панує тепла та новорічна атмосфера. Тут наразі перебуває 31 дитина. У Центрі- соціально-психологічної реабілітації вони  проживають  тимчасово, поки не вирішиться їх доля – або їх повернуть до батьків, або влаштують до інтернатних закладів. 

“Чужих дітей не буває – доволі відомий вислів. Ми, як влада, повинні піклуватися про них, а особливо про тих, хто перебуває в побідних закладах. Вони як ніхто інший потребують нашої підтримки та допомоги. Нехай доля кожної дитинки складається найкращим чином, і вони повернуться до своїх домівок та батьків,”- підкреслив голова районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО. 

Також, Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО відвідав дитячі будинки сімейного типу (с.Шабо) родин Владимирової Оксани та Віталія і Панасюків Руслана та Ніни, в яких виховуються 18 дітей – вихованців. Голова районної ради привітав з наступаючими святам та побажав міцного здоров‘я, здійснення усіх мрій, миру та родинного затишку.