Ремонт доріг у Білгород-Дністровському районі!

ГАРНА НОВИНА ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Довгоочікуваний ремонт доріг розпочато!

На неодноразові звернення голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка до Одеської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг стосовно ремонту доріг в районі – є позитивні відповіді.

Так, нещодавно розпочався дрібний поточний ремонт дороги загального користування державного значення Н-33 Одеса-Білгород-Дністровський-Монаші/М-15/ через Затоку-Прибрежне-Салгани. Цю ділянку дороги добре знають водії і не з найкращої сторони. Дорожнє полотно потребувало ремонту. Роблять його за рахунок експлуатаційного утримання доріг з обласного бюджету. Обіцяють до кінця року завершити.

“Ще одна гарна новина для наших жителів – до кінця року буде проведено поточний ямковий ремонт дороги БілгородДністровський в сторону села #Монаші. Наразі будівельники розпочали працювати в селі Бритівка. Як тільки дозволять погодні умови – роботи будуть продовжуватись. Це не капітальний ремонт – це поки що поточний ямковий ремонт. За моїм зверненням та підтримці Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО, з обласного бюджету було виділено 3 млн гривень на ремонт найпроблемніших ділянок дороги за даним напрямком. З приводу КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ дороги Білгород-Дністровський-Монаші його планують розпочати у 2022 році. Проєкт на стадії завершення, чекаємо на експертизи та на оголошення тендеру. Для мене, як для голови Білгород-Дністровської районної ради це питання є в пріоритеті, і я роблю усе можливе, аби вирішити цю давню проблему”, – повідомив голова районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО.

Біля селища Прибрежне у Білгород-Дністровському районі розпочалися роботи з влаштування системи зважування-р-русі WIM на дорогі Н-33. Про це повідомляють у службі автомобільних доріг.

Вибачте за тимчасові незручності!