До уваги мешканців Білгород – Дністровського району!

У зв’язку з численними зверненнями голови Білгород – Дністровської районної ради Григорія Мельниченка до Одеської обласної ради, ремонт доріг сіл Косівка, Попаздра, Чабанське Сергіївської селищної територіальної громади розпочнеться у II кварталі поточного року в межах передбаченого фінансування!

“Згідно з інформацією Державного підприємства “Служба місцевих автомобільних доріг” за результатами проведеного комісійного обстеження автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160436/Т016-10/Косівка/Т-16-10/ було встановлено, що ділянка км 0+000-км 5+000 не відповідає чинній нормативній документації та потребує капітального ремонту. Для проведення капітального ремонту першочергово необхідно розробити робочий проєкт.

Проте, беручи до уваги звернення голови Білгород – Дністровської районної ради Григорія Мельниченка, депутатів, органів місцевого самоврядування та мешканців щодо незадовільного стану автомобільних доріг і необхідності проведення ремонтних робіт, зазначена автомобільна дорога внесена ДП ”Служба місцевих автомобільних доріг” до плану робіт з поточного дрібного ремонту на 2021 рік. Роботи планується розпочати за умови настання стійких сприятливих погодних умов орієнтовно у II кварталі 2021 року в межах передбаченого фінансування”,– повідомив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

“З початку своєї каденції я відвідав майже усі Територіальні громади Білгород – Дністровського району. На власні очі переконався, що глобальною проблемою в нашому районі – є відсутність доріг! Їх не ремонтували десятками років! Про це не одноразово, під час зустрічі, говорили і самі мешканці сіл! Цілком зрозуміло, що відремонтувати їх усі в найкоротші терміни – неможливо, але ми будемо намагатися робити усе, що від нас залежить аби поступово у межах фінансування ремонтувати критичні ділянки доріг. Дякую за підтримку голові Одеської ОДА Сергію Гриневецькому, голові Одеської обласної ради Григорію Діденку та депутатам. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю на благо Білгород – Дністровського району!”- зауважив голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.