Григорій Мельниченко взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад УАРОР

Голова Білгород – Дністровської районної ради Григорій Мельниченко взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад УАРОР. 

Українська асоціація районних та обласних рад готує звернення до Президента України, де порушить проблемні питання діяльності районних рад та запросить зустрічі для їх обговорення.

Про це зазначив Президент УАРОР Сергій Чернов в ході всеукраїнської онлайн-наради з актуальних питань діяльності районних рад.

«Головні тези Звернення я озвучу вже завтра, під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад При Президентові України. Зокрема, нагадаю про повноваження та фінансування органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня», — зазначив Сергій Чернов.

«Крім того, на Конгресі розглянуть питання про переведення районних рад з Палати місцевих влад до Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відповідно до європейської практики організації таких консультативно-дорадчих органів», — доповнив Президент УАРОР.

У всеукраїнській онлайн-нараді з актуальних питань діяльності районних рад УАРОР також взяли участь заступник голови Білгород – Дністровської районної ради Валерій Лобанов та заступник голови Білгород – Дністровської районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич.