Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко взяв участь у селекторній нараді Одеської ОДА

Голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко взяв участь у селекторній нараді ОДА, яка пройшла під керівництвом голови Одеської державної адміністрації Сергія Гриневецького.

Про стан проведення вакцинації населення в Одеській області розповів заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Арам Аташян.

«Нам необхідно вакцинувати щоденно по 12 тисяч людей у липні, по 14 тисяч – у серпні і по 16 тисяч щодня у вересні. Така кількість щоденної вакцинації дозволить охопити 70% населення Одеської області та досягнути кількості в 1 мільйон 400 тисяч вакцинованих людей, це той показник, який дозволить протистояти епідемії. На жаль, на сьогодні, у нас навіть не має і ста тисяч вакцинованих. А вже в Україні зафіксовано появу нового штаму ковіду» – сказав Сергій Гриневецький.

На сьогодні, в Одеській області, всього вакциновано 116 656 осіб, з них першу дозу отримали 89 798 осіб, дві дози – 26 858 осіб.

«Вакциною Covishield – першу дозу отримали 24 864 особи, дві дози – 1036 осіб. Вакциною Сoronovak – першу дозу отримали 32 792 осіб, дві дози – 9 327 особи. Вакциною Pfizer – першу дозу отримали 17 192 особи, дві дози – 6 534 особи. Вакциною АстраЗенека СкіБО – першу дозу отримали 14 470 осіб, дві – 10 431 осіб» – повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Арам Аташян.

На разі, за інформацією Міністерства охорони здоров’я України, в Одеській області розпочався 4 етап вакцинації. Відповідно до Дорожньої карти, щепленню підлягають люди віком від 60 до 64 років, серед яких виявили бажання 25 013 осіб та люди віком від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями, в такій категорії виявили бажання – 37 363 осіб.

«В Одеській області навчено та працюють: 72 стаціонарних пункти щеплень та 36 мобільних бригад з вакцинації, з них 15 бригад працюють з вакцинами AstraZeneca та CoronaVac і 21 бригада – з вакциною Pfizer. Також 18 бригад з 36 пройшли навчання для роботи в центрах масової вакцинації населення. Для того, аби виконати поставленні завдання планується розгортання і збільшення потужностей до 107 мобільних бригад, до 126 стаціонарних тимчасових пунктів щеплення та створення 12 центрів масової вакцинації населення» – додав Арам Аташян.

Також, на селекторній нараді розглядались наступні питання:

Про стан ремонту та утримання доріг місцевого значення Одеської області;

Про результати проведення аналітики сайтів органів місцевого самоврядування;

Про підготовку відкриття ринку землі в межах земельної реформи в Україні.

У селекторній нараді в режимі онлайн взяли участь: заступник голови Білгород-Дністровської районної ради Валерій Лобанов та заступник голови районної ради із соціальних питань Ольга Кулакевич.